Nás zaujíma betón - Bauchemia T.B.
Bauchemia T.B.
Home Správy Spoločnosť Služby Produkty Kontakty
Bauchemia.sk > Produkty > Prísady do mált

Prísady do mált

Produkt   Popis
PRÍSADY DO MÁLT
Mortard® RV   Mortard® RV sa používa na výrobu čerstvej malty. Spomaľovač tuhnutia do malty Mortard® RV, v kombinácií s prevzdušňovacou prísadou do malty umožňuje predĺžiť čas spracovateľnosti čerstvej malty na stavbe (normálna malta až cca 36 hodín, ľahká malta až cca 24 hodín).
Darex® AE S 45   Darex® AE S 45 je syntetický penotvorný koncentrát pre výrobu technickej peny pre ľahko spracovateľnú čerstvú maltu a penobetónu s nízkou objemovou hmotnosťou.
Darex® AE S 65   Darex® AE S 65 je syntetický penotvorný koncentrát pre výrobu technickej peny pre ľahko spracovateľnú čerstvú maltu.
Mortard® W1   Mortard® W1 sa používa na výrobu čerstvej malty. Kombinovaná prísada do malty Mortard® W1 výrazne zlepšuje konzistenciu a predlžuje čas spracovateľnosti normálnej a ľahkej malty (v závislosti od dávkovania a typu malty až na cca 36 hodín).
Mortard® 76/60   Mortard® 76/60 sa používa pre výrobu čerstvej malty s použitím portladských cementov. Môže byť použitý pre výrobu akejkoľvek murovacej malty. Výrobok je taktiež vhodný pre použitie s zmesovými cementmi.Home Správy Spoločnosť Služby Produkty Kontakty Copyright 2009 © Bauchemia