Nás zaujíma betón - Bauchemia T.B.
Bauchemia T.B.
Home Správy Spoločnosť Služby Produkty Kontakty
Bauchemia.sk > Produkty > Prísady do podláh

Prísady do podláh

Produkt   Popis
PRÍSADY DO PODLÁH
Daraweld® ES   Daraweld® ES sa používa na úpravu cementovej malty, ktorá sa používa ako spájacia vrstva medzi staré vrstvy betónov a vysprávkových mált. Daraweld® ES je možné použiť aj na syntetické obohatenie cementových mált, betónu a poterov.
ADVA®Floor 250   ADVA® Floor 250 je prísada novej generácie do betónových podláh, ktorá sa vyznačuje kombináciou vlastností zlepšujúcich spracovateľnosť a pevnosť betónu pomocou technológie polykarboxylátov s osvedčenou redukciou zmrašťovania betónu Grace. Táto jedinečná a patentovaná technológia umožňuje veľmi dobrú spracovateľnosť betónu, konečnú úpravu betónu a konečné technické parametre betónových podláh.
Eclipse® Floor   Eclipse® Floor je tekutá prísada na redukciu trhlín špeciálne vyvinutá pre použitie na vnútorné priemyselné betónové podlahové konštrukcie. Eclipse® Floor účinne redukuje tvorbu trhlín a zmrašťovanie, čím umožňuje, aby vzdialenosti kontrakčných špár pri štandardnej hrúbke podlahy boli zväčšené na 15 m a viac.
Eclipse® Plus   Eclipse® Plus je tekutá prísada na redukciu trhlín špeciálne vyvinutá pre použitie na vonkajšie priemyselné betónové podlahové konštrukcie. Je určený pre použitie do prevzdušnených betónov. Eclipse® Plus účinne redukuje tvorbu trhlín a zmrašťovanie, čím umožňuje, aby vzdialenosti kontrakčných špár pri štandardnej hrúbke podlahy boli zväčšené na 15 m a viac.Home Správy Spoločnosť Služby Produkty Kontakty Copyright 2009 © Bauchemia
Aenean malesuada augue sit amet velit. Donec ante. Etiam sed dolor vel lacus consectetur rutrum. Duis malesuada nibh imperdiet risus. Vestibulum arcu. Proin mollis. Morbi tristique elit a magna. Aliquam facilisis turpis sit amet dolor.